Наказ від 29.11.2022 № 779 "Про відмову у видачі ліцензії на провадження виду господарської діяльності"

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
29.11.2022 Київ №779

Про відмову у видачі  ліцензії на
провадження видугосподарської
діяльності

 

До Міністерства внутрішніх справ України звернулося товариство з обмеженою відповідальністю «ЄВРОВЕНТ ПЛЮС» (далі – здобувач ліцензії) із заявою про отримання ліцензії на провадження виду господарської діяльності. 

За результатами розгляду заяви встановлено наявність підстав для відмови в її видачі, а саме виявлено недостовірні дані в підтвердних документах, поданих здобувачем ліцензії.  

Відповідно до абзацу першого частини першої статті 90 Цивільного кодексу України юридична особа повинна мати своє найменування, яке містить інформацію про її організаційно-правову форму та назву, а згідно з абзацом другим пункту 1 частини другої статті 11 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» у заяві про отримання ліцензії повинно міститися повне найменування  здобувача ліцензії –– юридичної особи.

Проте назва здобувача ліцензії, зазначена в заяві про отримання ліцензії, не відповідає назві юридичної особи, що міститься в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що підтверджується випискою із цього реєстру.  

Розбіжності в назві здобувача ліцензії виявлено також у відомостях про місця провадження господарської діяльності та доступність місць провадження господарської діяльності для маломобільних груп населення. 

Крім того, у дозволі на відкриття об’єкта дозвільної системи не зазначено вид об’єкта, а саме магазин із торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, спеціальними засобами.

Відповідно до пункту 2 частини третьої статті 13 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» 

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Відмовити у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони товариству з обмеженою відповідальністю «ЄВРОВЕНТ ПЛЮС» (ідентифікаційний код хххххххх; місцезнаходження: вулиця хххххххххх, місто хххххххх; заява від 26 жовтня 2022 року № 60347).

2. Департаменту комунікації (Андреєв Д.) забезпечити розміщення  наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення не пізніше робочого дня, наступного за днем прийняття цього рішення.

3. Управлінню ліцензування (Чубаєвський В.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.


Заступник Міністра Богдан ДРАП’ЯТИЙ