Контраст
Шрифт

Троє чоловіків намагалися виїхати в Угорщину за підробленими документами

clock
11.03.2023 16:10

На Закарпатті прикордонники Мукачівського загону виявили трьох громадян України призовного віку, які намагалися виїхати в Угорщину за документами з ознаками підробки.

У пункті пропуску «Лужанка» під час перевірки документів у громадян, які прямували за кордон, прикордонники виявили сфальшоване пенсійне посвідчення у 25-річного чоловіка з Львівщини. Крім того, у 30-річного чоловіка з Полтавщини було підроблені тимчасове посвідчення і довідка про військово-лікарську комісію.

Ще одного злоамисника, який намагався перетнути українсько-угорський кордон, виявив інспектор у пункті пропуску «Вилок». 39-річний житель Черкащини надав для перевірки паспорт з відмітками про виїзд на постійне проживання та взяття на постійний консульський облік Посольством України в Чеській Республіці, а також ID-картку дозволу на проживання у Чехії. Під час поглибленого вивчення наданих документів, прикордонники виявили ряд ознак, що вказували на підробку відміток та ID-картки.

Про наявність у діях українців ознак злочину, передбаченого ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» прикордонники надіслали повідомлення до Нацполіції у Закарпатській області.

Наразі правоохоронці встановлюють коло осіб, причетних до даного правопорушення.

Для подальшого прийняття правового рішення, правопорушників передали співробітникам поліції.

Державна прикордонна служба України

Схожі матеріали
Діяльність