Контраст
Шрифт

Шахрайські схеми, протидія фейкам та пропаганді ворога: кіберполіцейські зустрились із освітянами

clock
16.09.2023 18:00

До проведення Тижня громадянського суспільства під егідою Міністерства культури та інформаційної політики України в межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні долучились кіберполіцейські і провели зустрічі з учасниками освітнього процесу у п’яти областях України.  

Правоохоронці зустрілися зі здобувачами освіти та педагогами у Харківській, Львівській, Чернівецькій, Одеській та Закарпатській областях. Спікери розповіли про особливості роботи кіберполіцейських в період дії воєнного стану та поширені шахрайські схеми. Особливо відзначили ті, що з'явились після повномасштабного вторгнення. Окрім того, окемо говорили про дотримання кібергігієни та організацію безпечного онлайн-навчання.

Правоохоронці також розповіли про проєкт StopRussiaChannel "Мрія". Ініціатива спрямована на підвищення рівня обізнаності громадян у сфері кібербезпеки. Проєкт зосереджує зусилля волонтерів на протидії поширенню фейків та пропаганди ворога у медіапросторі. 

Уже понад 6 мільйонів скарг для блокування пропагандистських ресурсів надіслали користувачі від початку створення каналу "Мрія".

Національна поліція України

Схожі матеріали