Контраст
Шрифт

Разом з побратимами врятував з-під завалів людей: історія криворізького дільничного Костянтина Растемяшина

clock
19.09.2023 19:50

У 2022 році 32-річний старший дільничний офіцер поліції відділення поліції № 5 Криворізького РУП був направлений для виконання службових завдань до міста Бахмут.

Майже пів року поліцейський ніс службу на блокпосту на околицях міста, за декілька кілометрів від лінії фронту. Під ворожими обстрілами він разом з колегами надавав допомогу місцевим жителям в евакуації, піклувався про містян, доставляючи їм продукти та питну воду.

Також поліцейські надавали домедичну допомогу людям, які постраждали в результаті ворожих обстрілів.

«Черговий раз військові рф почали обстрілювати з артилерії житлові будинки. Не гаючи ні секунди, ми побігли на крики людей, які прохали про порятунок. Разом з колегами ми почали діставати потерпілих з-під завалів. Довелося використовувати підручні засоби та фіксувати переломи палицями, а для зупинки кровотеч накладали пов’язки. У цей час знову почався обстріл, тож ми швидко перенесли людей в автомобіль та доправили їх до лікарні», – розповідає Костянтин.

Дякуємо Костянтину Растемяшину та його колегам, – дільничним офіцерам поліції Криворізького РУП, відділень поліції № 1, № 2 та № 8, які стримували російську агресію та стояли на захисті нашої держави!

«Наша сила в єдності, разом ми зможемо подолати всі труднощі», – підсумував поліцейський.

Національна поліція України

Схожі матеріали