«Ми плануємо запустити єдиний державний реєстр зброї рівно через три місяці – 23 червня», - Ігор Клименко

clock
23.03.2023 19:50

Про це Міністр внутрішніх справ України заявив в етері національного телемарафону «Єдині новини» стосовно легалізації та обігу вогнепальної зброї в Україні. 

«Перші кроки, які ми зараз робимо – це розробка єдиного державного реєстру зброї, щоб була можливість обмінюватися даними в електронному вигляді з суб’єктами господарювання і з іншими правоохоронними структурами», - наголосив очільник МВС, при цьому повідомивши, що запустити єдиний реєстр зброї МВС планує рівно через три місяці – 23 червня 2023 року.

Ігор Клименко зазначив, що в даному питанні «стоїть безпековий фактор, який ми маємо широкою громадськістю з експертами, з народними депутатами обговорити».

Він додав, що вся зброя, яка легально була видана громадянам на початку повномасштабного вторгнення, в т.ч. підрозділами Національної поліції, перебуває на обліку в єдиній базі. 

«І ми не бачимо зараз проблем щодо контролю за її використанням», - підкреслив Міністр.

Також він додав, що відповідальність за обіг зброї після прийняття відповідного закону в другому читанні буде покладена першочергово на МВС і Національну поліцію.

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали