Контраст
Шрифт

“Лабрадори є одними з кращих по пошуку заборонених речовин на кордоні”, - кінологиня Державної прикордонної служби України

clock
19.09.2023 19:10

Незамінні помічники, надійні напарники та вірні друзі – усе це про службових собак, які сьогодні на рівні з прикордонниками несуть службу з охорони державних рубежів.

Одним із представників чотирилапих охоронців є лабрадор. Саме лабрадор є найулюбленішою сімейною породою собак та вважається найдобрішою на світі.

Попри веселу вдачу лабрадори – природжені мисливці, а улюблене їх заняття – пошук і полювання, тож у Державній прикордонній службі України вони чудово зарекомендували себе в якості шукачів зброї, вибухівки та наркотиків. І саме таку собаку обрала прикордонниця Ліда Каракузова. 

Її напарницею стала Джесі, з якою вони охоронятимуть західні рубежі нашої держави.

«Багато хто вважає лабрадорів диванними собачками, хоча я можу розвіяти цей міф, оскільки моя Джесі дуже активна та спритна. Зараз ми разом навчаємося на курсі з пошуку вибухових речовин. Моя чотирилапа підопічна старанна у навчанні, показує гарні результати, а от у вільний час полюбляє гратися та потребує уваги до себе», - поділилася кінологиня.

Тож, лабрадор – це надійний та вірний компаньйон, який може бути, як улюбленцем вашої сім’ї, так і «грозою» для контрабандистів.

Державна прикордонна служба України

Схожі матеріали