Контраст
Шрифт

Ігор Клименко зустрівся із Міністром внутрішніх справ та адміністрації Польщі Марціном Кєрвінським

clock
28.03.2024 13:55

Сьогодні, 28 березня, Глава МВС України перебуває із робочим візитом у Польщі. Ігор Клименко вже зустрівся із Міністром внутрішніх справ та адміністрації Польщі Марціном Кєрвінським.

«Обговорили важливі безпекові питання та визначили пріоритетні вектори співпраці, зокрема щодо співпраці у сфері розслідування воєнних злочинів та протидії організованій злочинності, яка не знає кордонів. Відповідна Міжурядова Угода активно відпрацьовувалась нашими підрозділами та службами. Радий повідомити, що завдяки плідній роботі та взаєморозумінню ми вже вийшли на фінальну стадію готовності до підписання», – написав Глава МВС України у своєму офіційному Telegram-каналі.

Також сторони обговорили міграційне питання: 

«Подякував за прихисток і підтримку наших людей. Згідно з офіційною статистикою ООН, понад 1,6 млн українців зареєстровано в Польщі як особи, котрі отримали тимчасовий захист. Нам важливо, щоб захист їх прав був гарантований. Домовилися про постійний обмін інформацією щодо статусу українців, які перебувають на території Республіки Польща».

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали
Діяльність