Контраст
Шрифт

Ігор Клименко: Реалізуючи проект «Протидія домашньому насильству», який став частиною концепції МВС «Безпечна країна», ми робимо особливий акцент на попередження та протидію

clock
18.09.2023 10:20

"Війна однозначно має негативний вплив на суспільство в різних аспектах. Одним із них є безпека у домівках. Психологічна напруга, емоційний тиск, розлука сімей, безробіття тощо погіршує ситуацію з домашнім насильством у країні", — написав у своєму Telegram-каналі Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

У 2021 році поліцейські зареєстрували понад 325 тисяч заяв про випадки домашнього насильства, у 2022 році їх кількість скоротилася до майже 244 тисяч. Фіксували зниження. Цьогоріч, за 8 місяців, вже маємо понад 192 тисячі повідомлень.

Також Міністр повідомив, що реалізуючи проект «Протидія домашньому насильству», який став частиною концепції МВС «Безпечна країна», ми робимо особливий акцент на попередження та протидію:

⁃ збільшуємо кількість спеціалізованих мобільних груп;

⁃ посилюємо контроль за кривдниками;

⁃ впроваджуємо альтернативні інструменти повідомлення про випадки домашнього насильства.

"Дім має залишатись місцем, де кожна людина відчуває себе захищеною. Навіть у найскладніші часи. А це можливо лише коли держава і суспільство пліч-о-пліч протидіють загрозам", - резюмував Ігор Клименко.

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали