Контраст
Шрифт

Герой-рятувальник: Василь Чеповик витяг з-під завалів медзакладу пораненого лікаря

clock
17.09.2023 20:20

Щороку в Україні відзначають лауреатів Всеукраїнської акції “Герой-рятувальник року”. Її запровадили до Дня рятувальника, який відзначають 17 вересня. Завдяки цій акції пересічні громадяни, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха отримують відзнаки.

Акція відбувається за участі Президента України. Цьогоріч лауреатами Всеукраїнської акції “Герой-рятувальник року” стали сім жителів різних регіонів України.

Один із лауреатів Василь Чеповик - приватний підприємець. Навесні цього року врятував медика з-під завалів лікарні.

26 травня 2023 року російська ракета влучила у один із медзакладів міста Дніпро. Тоді на допомогу постраждалим кинулися випадкові перехожі. Серед них був і Василь Чеповик.

Чоловік побачив на подвір’ї двох скривавлених жінок і допоміг відвести їх подалі від будівлі. Після цього передав їх медикам, а сам став шукати людей на поверхах поліклініки.

“Ми знайшли людину, але не могли витягнути. Його ноги були затиснуті фрагментом стіни. Я зробив саморобний важіль, витягнули і врятували його”, - розповів Василь.

Пораненого чоловіка передали медикам. Врятованим виявився лікар-психіатр Сергій Зіневич.

Історії "Героїв-рятувальників року" Юрія Васецького, Мирослава Куриляка та Олександра Приходька дізнавайтесь сьогодні на сайті Міністерства внутрішніх справ України.

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали