Два тижні у Австрії: із відпочинку до України повернулись 72 дитини українських Героїв
Поїздка стала можливою завдяки, зокрема, підтримці Фундації першої леді України Олени Зеленської та Посольству України в Австрії, представника Kiwanis - Еріха Гофмархера, керівниці проєкту VinziHerz Graz - Юлії Мальчевської.
![](/upload/1/8/8/5/2/6/5256095314178334033.jpg.webp)
Група українських дітей наших героїв та героїнь – загиблих, поранених, захоплених у полон або зниклих безвісти військових, поліцейських та рятувальників провели два тижні літніх канікул в Австрії.
![](/upload/1/8/8/5/2/1/5256095314178334035.jpg.webp)
Діти відвідали багато цікавих локацій: місто Бад Радкерсбург, де насолоджувалися екскурсіями, атракціони в Dinoplatz, каталися на старовинному потязі у Stainz in Weststeiermark, змагалися та отримували подарунки в Motorikpark Gamlitz. Також відвідали замок Ригерсбург та взяли участь у святкуванні дня міста Бад Радкерсбург, під час якого заспівали українські пісні.
![](/upload/1/8/8/5/2/2/5256095314178334032.jpg.webp)
Зібрані під час виступів на дні міста гроші діти передали на відновлення дитячої лікарні “Охматдит”, яка постраждала від обстрілу 8 липня.
Ці два тижні в Австрії стали для дітей шансом відчути мирне життя, знайти нових друзів і просто насолоджуватися дитинством, що надзвичайно важливо для їхнього ментального здоров’я.
![](/upload/1/8/8/5/2/8/5256095314178334031.jpg.webp)
![](/upload/1/8/8/5/2/7/5256095314178334029.jpg.webp)
Департамент комунікації МВС України