Contrast
Letter
01601, Kyiv, street Academician Bogomolets, 10
Report corruption

Тетяна Ковальчук: У 2017 році МВС відкрило 450 професій, які раніше були заборонені для жінок

clock
6th December 2019, 09:45
clock
254

Про це заступниця міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук заявила під час міжнародної конференції "Сучасні тенденції розвитку гендерної політики органів системи МВС".

"Гендерна політика стосується кожного, це фундаментальна основа руху суспільства та змога зламати стереотипи, які досі існують у суспільстві. МВС підтримує ідеї рівноправ'я у секторі безпеки та оборони. Одним із фундаментальних кроків у гендерному паритеті стало прийняття нашою державою низки документів. Одними із таких документів стали — це Резолюція ООН 1325, державна програма та спільні документи співпраці Україна — НАТО. МВС стало одним із перших, яке затвердило власний план заходів на виконання резолюції ООН.

За два останні роки можемо побачити позитивну динаміку збільшення кількості жінок - 2% Національна поліція, 5%- ДСНС, понад 7% - НГУ. Також спостерігається збільшення кількості жінок на керівних ланках. У 2017 році ми відкрили майже 450 посад для жінок, які раніше були заборонені", - сказала Тетяна Ковальчук.

Заступниця міністра наголосила, що значні важливі кроки у питаннях гендерної рівності були зроблені у навчальних закладах МВС.

"Ми відкрили доступ дівчатам до складання іспитів у академії НГУ та право носити берети з відзнакою.

Ми встановили однакові фізичні нормативи для жінок і чоловіків", - зазначила радниця.

Окремо Тетяна Ковальчук зазначила, що Гендерна політика стосується кожного, це фундаментальна основа руху суспільства та змога зламати стереотипи, які досі існують у суспільстві.

"МВС підтримує ідеї рівноправ'я у секторі безпеки та оборони. Одним із фундаментальних кроків у гендерному паритеті стало прийняття нашою державою низки документів. Одними із таких документів стали — це Резолюція ООН 1325, державна програма та спільні документи співпраці Україна — НАТО. МВС стало одним із перших, яке затвердило власний план заходів на виконання резолюції ООН ", - наголосила вона.

Заступниця міністра нагадала, що лише у цьому році МВС провело два важливих дослідження - маскулінності у системі МВС та сексуальних домагань.

"Вже до кінця місяця ми будемо мати результати цих досліджень. Сподіваюсь, вони допоможуть впроваджувати політику гендерної рівності у системі безпеки", - наголосила Тетяна Ковальчук.

 

Департамент комунікації МВС України