Contrast
Letter

Самооцінка ВІ

clock
28.11.2019 08:57

Експерти НАТО з розбудови доброчесності, цілісності, прозорості та зниження корупційних ризиків у роботі оборонних та безпекових інституцій (BuildingIntegrityProgramme) підбили підсумки спільної роботи до якої було залучено МВС України. Співпраця здійснювалася завдяки Самооцінці ВІ.

Самооцінка є інструментом НАТО щодо діагностики національних інституцій сектору безпеки й оборони держав-членів та партнерів НАТО і підготовки рекомендацій, які спрямовано на мінімізацію корупційних ризиків та розбудову ефективної і прозорої системи управління.

 

Самооцінка здійснювалася у три етапи:

1. Опитування

(Опрацювання МВС України відповідей до формалізованої анкети)

2. Узагальнення результатів опитувань

(Опитування відбувалися під час інтерактивних зустрічей (PeerReview), здійснювалися міжнародними експертами Програми ВІ з представниками МВС України, що залучені до Самооцінки)

3. Опрацювання за результатами Самооцінки експертних висновків і рекомендацій

(Висновкивід експертів НАТО було направлено до керівництва МВС України)

За результатами опрацювання МВС України врахує запропоновані рекомендації експертів НАТО, які висвітлені у Звіті Альянсу за підсумками Самооцінки в рамках програми ВІ та візьме до уваги  відповідні зауваження під час підготовки проєкту Антикорупційної програми МВС на 2020–2022 роки.

 

Довідково: Програма НАТО з розбудови доброчесності, цілісності, прозорості та зниження корупційних ризиків у роботі оборонних та безпекових інституцій (BuildingIntegrityProgramme) започаткована у листопаді 2007 року. Вона має на меті допомогти зацікавленим країнам запроваджувати в їхніх національних оборонних і безпекових інституціях ефективний, доброчесний та прозорий менеджмент, зміцнювати механізми запобігання і протидії корупції, удосконалювати систему управління фінансовими і матеріальними ресурсами. Українаофіційноприєдналася до Програми 21 травня 2008 року.

 

САМООЦІНКА СТАНУ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ РОЗБУДОВИ ДОБРОЧЕСНОСТІ ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ЕКСПЕРТНОГО АНАЛІЗУ  В УКРАЇНІ

Similar materials
clock
18.08.2022 19:46
clock
18.08.2022 19:25
clock
18.08.2022 18:10