Contrast
Letter
01601, Kyiv, street Academician Bogomolets, 10
Report corruption

На Харківщині викрили канал переміщення у Росію великих партій товарів без належного митного оформлення

clock
29th November 2019, 08:18
clock
486

Державна прикордонна служба України у тісній співпраці з іншими правоохоронними органами продовжує реалізовувати запит суспільства щодо викорінення злочинних, корупційних схем на державному кордоні.

Учора оперативно-розшуковими підрозділами Східного регіонального управління ДПСУ разом з територіальним управлінням ДБР в м. Полтава під процесуальним керівництвом прокуратури Харківської області, в рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 364 КК України, проведено комплекс слідчо-оперативних дій. За їх результатами в пункті пропуску «Гоптівка» викрито канал незаконного переміщення з України в Російську Федерацію товарно-матеріальних цінностей без належного митного оформлення в значних обсягах.

У ході спеціальної операції правоохоронцями встановлено виконавців та пособників протиправної діяльності, вилучено та направлено на експертну оцінку різноманітні товари, що планувались до відправки на російський ринок (швейну продукцію, взуття, автозапчастини, косметику та багато іншого).

В результаті санкціонованих обшуків службових приміщень митниці в пункті пропуску вилучено готівкові кошти на суму понад 137 тис. грн, 87 тис. російських рублів, а також службову документацію та інші речові докази, які долучено до матеріалів кримінального провадження. 

Подальші слідчі дії за кримінальним провадженням тривають.

Пресслужба ДПСУ