Contrast
Letter
01601, Kyiv, street Academician Bogomolets, 10
Report corruption

МВС України: Усі масові заходи 8-9 грудня не повинні переходити межу закону

clock
6th December 2019, 15:22
clock
502

Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий зазначив, що 8 та 9 грудня у Києві очікується проведення декількох масових акцій. Поліція, гвардія та рятувальники у співпраці із іншими правоохоронними органами та спецслужбами готові забезпечувати публічну безпеку та правопорядок під час цих заходів.

Про це він сказав сьогодні, 6 грудня, під час координаційної наради у Головному управлінні Національної поліції м.Києва.

«Ми провели низку зустрічей із організаторами цих акцій. Наша позиція – усі вони не повинні переходити межу закону. У цілодобовому режимі вже розгорнуто роботу ситуаційного центру МВС. Ми будемо моніторити ситуацію і оперативно приймати рішення», - сказав Сергій Яровий.

Він також повідомив, що всі поліцейські, гвардійці і рятувальники, зокрема підрозділи вибухотехніків та кінологів, а також поліція діалогу готові до забезпечення публічної безпеки.

«Будуть проведені оперативні інструктажі зі співробітниками та керівниками цих служб. Необхідно враховувати всі ймовірні небезпечні варіанти розгортання подій, які можуть статися.», -наголосив Сергій Яровий.

Він також додав, що у зв’язку із перекриттям до новорічних свят Софійської площі, на вихідні буде відкрита для транспорту вулиця Хрещатик. Там буде працювати патрульна поліція для організації дорожнього руху.

До ГУНП м. Києва з Київської міської державної адміністрації надійшло чотири повідомлення та одна інформація з мережі Інтернет від громадян та організацій, які планують провести 8 та 9 грудня акції в центральній частині столиці. Заявлена організаторами кількість їхніх учасників становить декілька десятків тисяч осіб.  Для забезпечення публічної безпеки та порядку буде залучено три тисячі правоохоронців і сформовано достатні сили резерву. МВС України закликає всіх учасників масових акцій проводити їх мирно і дотримуватися закону.

Заступниця керівника Офісу Президента України Ганна Коваленко, зазначила: «Ми розуміємо стурбованість суспільства. Для України це дійсно важливі міжнародні переговори, які відбудуться 9 грудня у Парижі. Їх не було декілька років, тому це створює певний ажіотаж і різні бачення цього процесу. Ми це також враховуємо і віримо у відповідальність людей, які збиратимуться під Офісом Президента. На випадок будь-яких загострень ситуації, я переконана, що Національна поліція та інші служби докладуть всіх зусиль, щоб все було мирно».

Департамент комунікації МВС України