Contrast
Letter

Арсен Аваков: Нацгвардія готова до виконання завдань за будь-яких сценаріїв на шляху до миру в Україні

clock
05.12.2019 14:23

Пріоритети розвитку НГУ на 2020 рік – мотивовані та підготовлені солдати та офіцери, вдосконалення бойових спроможностей підрозділів, а також постійне покращення їхнього матеріально-технічного оснащення.

Про це сьогодні, 5 грудня, під час розширеного засідання Військової ради НГУ заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

За його словами, одним із основних завдань гвардійців у цей період буде патрулювання, охорона стратегічних обєктів, гарантування впевненості та стабільності для мирного населення.

Національна гвардія, як військове формування з правоохоронними функціями, постійно несе спільну службу та ефективно взаємодіє з Національною поліцією України. Зокрема і в зоні проведення Операції об`єднаних сил на Донбасі. НГУ готова і буде там це робити і надалі за будь-яких сценаріїв розвитку ситуації. 

За сумлінне ставлення до виконання службового обв’язку, особисту мужність, самовідданість і відвагу в складних умовах загрози життю та здоров’ю, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності У країни Арсен Аваков відзначив гвардійців відомчими нагородами МВС «Вогнепальна зброя», нагрудними знаками «За безпеку народу», «За відвагу в службі», «За відзнаку в службі».

 

Департамент комунікації МВС України

Similar materials
clock
28.05.2023 07:00
clock
27.05.2023 20:33
clock
27.05.2023 20:00