Contrast
Letter

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 4 червня 2007 р. № 795 та від 26 жовтня 2011 р. № 1098»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення у підрубриці «Проєкти нормативних актів» рубрики «Нормативна база МВС» офіційного вебсайту Міністерства внутрішніх справ України (www.mvs.gov.ua) проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 4 червня 2007 р. № 795 та від 26 жовтня 2011 р. № 1098» (далі – проєкт постанови).

Проєкт постанови розроблено з метою приведення у відповідність до законодавства переліку платних послуг, що надаються підрозділами Експертної служби МВС, порядку їх надання і запровадження однакового підходу до встановлення розрахунку їх вартості в цивільних, господарських, адміністративних справах, у виконавчому та кримінальному провадженнях (і тих, що призначаються органами досудового розслідування, прокуратури та суду, і тих, що проводяться на замовлення підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого, їх захисника, законного представника, потерпілого, його представника, законного представника).

Зауваження та пропозиції щодо проєкту постанови приймаються впродовж місяця з дати оприлюднення (15.10.2020) у письмовому вигляді на адресу: Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, вул. Богомольця, 10,м. Київ, 01601, або на електронну адресу: [email protected]. Електронні консультації з громадськістю щодо проєкту постанови проводяться тут. Відповідальна особа за проведення електронних консультацій з громадськістю – Бернацька Янна, (044) 374-34-81, (063) 722-55-89.

Відповідно до частини першої статті 20 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження та пропозиції щодо оприлюдненого проєкту постанови надаються також на адресу Державної регуляторної служби України: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011,або на електронну адресу:[email protected].