Contrast
Letter

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 30 січня 2013 р. № 55 та від 18 листопада 2015 р. № 960» та ана

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (далі – Закон), з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 30 січня 2013 р. № 55 та від
18 листопада 2015 р. № 960» (далі  – проект постанови) та аналіз його регуляторного впливу.

Розробник – Міністерство внутрішніх справ України.

Проект постанови розроблено Міністерством внутрішніх справ України з власної ініціативи з метою забезпечення реалізації положень статті 3 Конституції України, якою визначено, що людина, її життя і здоров’я, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Обов’язком держави з реалізації права на життя вважається зобов’язання держави створювати належні умови для реалізації цього права.

У зв’язку зі збільшенням кількості кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом і поводженням з вогнепальною зброєю, боєприпасами та вибухівкою існує необхідність у вжитті заходів, спрямованих на забезпечення фінансово-економічної безпеки підприємств та захист персоналу охорони суб’єктів охоронної діяльності під час здійснення охорони небезпечних і цінних вантажів під час їх перевезення автомобільним транспортом.

Одним з таких заходів є підвищення класу захисту броньованого автомобільного транспорту, що здійснює такі перевезення.

Проектом постанови передбачається внесення змін до Умов охорони небезпечних і цінних вантажів під час їх перевезення автомобільним транспортом та Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності у частині підвищення класу захисту автомобільного транспорту не нижче третього згідно з ДСТУ 3975-2000 «Захист панцерований спеціалізованих автомобілів. Загальні технічні вимоги» (у разі охорони грошей, дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння), обладнання його відео реєстратором і системою відстеження рухомих об’єктів з передачею сигналу тривожного сповіщення до пункту централізованого спостереження територіальних органів Національної поліції або інших суб’єктів охоронної діяльності, визначення порядку взаємодії з правоохоронними органами, порядок дій персоналу охорони в разі виникнення або загрози виникнення надзвичайних ситуацій на маршрутах, учинення протиправних посягань відносно транспорту реагування або персоналу охорони, небезпечних і цінних вантажів, що перевозяться, та оперативного повідомлення територіальних органів Національної поліції.

Зауваження та пропозиції до зазначених проекту постанови та аналізу регуляторного впливу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати опублікування в письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01601;

або в електронному вигляді на адресу: [email protected]

Відповідно до частини першої статті 20 Закону зауваження та пропозиції щодо оприлюдненого проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються також на адреси Державної регуляторної служби України:

поштову: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011;

електронну: [email protected]