Contrast
Letter

Доопрацьований проєкт постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку внесення відомостей про належного користувача транспортного засобу до Єдиного державного реєстру транспортних засобів»

Повідомляємо про оприлюднення на офіційному вебсайті Міністерства внутрішніх справ України (www.mvs.gov.ua) доопрацьованого проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку внесення відомостей про належного користувача транспортного засобу до Єдиного державного реєстру транспортних засобів» (далі – проєкт постанови) з урахуванням пропозицій та зауважень заінтересованих органів.

Проєкт постанови розроблений з метою вирішення проблемних питань, вдосконалення та спрощення процедури внесення відомостей про належного користувача транспортного засобу до Єдиного державного реєстру транспортних засобів.

Зауваження та пропозиції до проєкту постанови приймаються протягом місяця з дати оприлюднення – 9 листопада 2020 року – в електронній формі за адресою: Головний сервісний центр МВС, вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 04071, або на е-mail: [email protected]; (044) 374 10 51 (Гуменюк Ольга Миколаївна).