Contrast
Letter

Доопрацьований проєкт постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин ... »

Повідомляємо про оприлюднення 05 лютого 2021 року на офіційному вебсайті Міністерства внутрішніх справ України (www.mvs.gov.ua) доопрацьованого проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів» (далі – проєкт постанови) з урахуванням пропозицій заінтересованих сторін.

Проєкт постанови розроблений з метою унормування механізму відносин, оптимізації, доступності та спрощення отримання послуги з державної реєстрації нових автомобілів, автобусів, мотоциклів та мопедів усіх типів, марок і моделей, самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, причепів та напівпричепів до них, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів.

Проєктом постанови пропонується встановити чіткий та доступний для розуміння механізм реалізації участі суб’єктів господарювання у реєстрації нових транспортних засобів.

Зазначене дозволить, за бажанням покупців нових транспортних засобів, отримати реєстраційні документи на транспортний засіб та номерні знаки безпосередньо у приміщенні суб’єкта господарювання, у якого такий транспортний засіб було придбано.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту постанови приймаються протягом місяця з дати оприлюднення в письмовій або електронній формах за адресою: Головний сервісний центр МВС, вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 04071, е-mail: [email protected]., (044) 374 10 51 (Фурман Наталія Василівна).

Перша редакція проєкту постанови була оприлюднена 21 січня 2021 року на офіційному вебсайті Міністерства внутрішніх справ України.