Contrast
Letter

Наказ МВС від 24.03.2020 № 291 «Про затвердження складу комісії з атестації практичних психологів, які працюють у закладах охорони здоров’я Міністерства внутрішніх справ України»

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

24.03.2020

                            Київ

 291

 

 

 

 

Про затвердження складу комісії з атестації практичних психологів, які працюють у закладах охорони здоров’я Міністерства внутрішніх справ України

 

 

 

Відповідно до статті 11 Закону України «Про професійний розвиток працівників», підпункту 52 пункту 4 Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України                від 28 жовтня 2015 року № 878 (зі змінами), пункту 9 розділу І Положення про Департамент охорони здоров’я та реабілітації Міністерства внутрішніх справ України, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України              від 27 січня 2020 року № 65, та з метою  проведення атестації практичних психологів для визначення професійного рівня, складності виконуваних робіт, відповідно до кваліфікаційних вимог і посадових обов’язків

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Затвердити склад комісії з проведення атестації практичних психологів, які працюють у закладах охорони здоров’я Міністерства внутрішніх справ України , що додається.

 

  1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Міністерства внутрішніх справ України Смика А. С.

 

 

Міністр                                                                                              Арсен АВАКОВ

 

 додаток