Контраст
Шрифт

У Міністерстві внутрішніх справ України презентували довідник безбар’єрності

clock
08.11.2021 12:49

Сьогодні, 8 листопада, заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко разом з уповноваженою Президента України з питань безбарєрності Тетяною Ломакіною презентували “Довідник безбар’єрності” керівникам ЦОВВ, діяльність яких координує міністерство. 


“Створення безперешкодного середовища для всіх груп населення – означає забезпечити рівні можливості кожній людині реалізовувати свої права, отримувати послуги на рівні з іншими громадянами. Сьогодні міністерство рухається комплексним шляхом вирішення проблем інклюзивності. Це інтегрування фізичної, цифрової, соціальної, громадянської та інформаційної безбар’єрності до всіх сфер державної політики. Документ, який сьогодні було представлено допоможе нам краще комунікувати з українським суспільством”, - зазначила Катерина Павліченко. 

Представлений сьогодні посібник фіксує нові норми безбар’єрної мови та є гідом з коректного спілкування. Минулого тижня його представили в Уряді. Крім того, невдовзі вийде друкована версія «Довідника безбар’єрності» з елементами шрифту Брайля. Його випуск заплановано на березень 2022 року.

 

Департамент комунікації МВС України

Фото Микола Анацький

Схожі матеріали