Контраст
Шрифт

Понад 110 тисяч грн за розміщення МАФів – в Одесі поліція затримала в.о. керівника комунальної установи міськради

clock
06.07.2021 15:27

Неправомірну вигоду посадовець вимагав за непроведення демонтажу торговельних об’єктів та виготовлення документів на їх розміщення на території Суворовського району м. Одеси.

Сьогодні, 6 липня, оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області спільно зі слідчими відділу поліції № 3 Одеського районного управління поліції № 1 затримали посадову особу одразу після отримання другого траншу - 76 тис. грн.  

Раніше поліцейські задокументували одержання в.о. керівником комунальної установи Одеської міськради першої частини неправомірної вигоди – 37 500 грн. За отримані кошти фігурант обіцяв не проводити демонтаж двох торговельних об’єктів та надалі підготувати дозвільну документацію на їх розміщення.

Наразі чоловік затриманий у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, з місця затримання вилучені кошти, отримані як хабар. Вирішується питання про повідомлення посадовій особі про підозру за ч. 3 ст. 368 (вимагання та отримання службовою особою неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Суворовська окружна прокуратура міста Одеси. За скоєне чинним законодавством передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Департамент стратегічних розслідувань
Національної поліції України

 

Схожі матеріали
Герої МВС