Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

На Одещині до проєкту «Поліцейський офіцер громади» приєдналися ще 15 ОТГ

clock
20-го квітня 2021, 16:00
clock
211

Вже скоро свій офіцер поліції почне працювати на території Балтської, Любашівської, Березівської, Визирської, Великодальницької, Доброславської, Теплодарської, Великомихайлівської, Великоплосківської, Лиманської, Роздільнянської, Цебриківської, Мологівської, Вилківської та Саф’янівської територіальних громад.

Сьогодні, 20 квітня, очільник поліції Одеської області Олег Бех і голови громад підписали меморандум про співпрацю та партнерство між ОТГ і Національною поліцією України.

«Поліцейські пройдуть спеціальну підготовку та будуть забезпечені житлом на території обслуговування. Обізнані в проблемах та потребах своєї громади, вони зможуть у будь-яку мить прийти на допомогу людям, запобігти злочинам. Роботу правоохоронців оцінюватимуть залежно від рівня довіри громадян та задоволення діяльністю», - зазначив під час зустрічі Олег Бех.

Нагадаємо: реалізація проєкту «Поліцейський офіцер громади» в Одеському регіоні почалася в лютому цього року, за кілька місяців до нього долучилася вже 31 ОТГ. Для створення безпечного середовища в області буде розроблено сітку поліцейських станцій, окремого правоохоронця закріплять за кожною об’єднаною територіальною громадою.

Відділ комунікації поліції Одеської області