Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

На Луганщині прикордонники затримали бойовика незаконних збройних формувань

clock
17-го листопада 2021, 11:52
clock
350

Оперативно-розшукові підрозділи Держприкордонслужби України продовжують викривати громадян, що були членами незаконних збройних формувань та переховуються від правосуддя.

Днями прикордонники Луганського загону затримали 32-річного громадянина України за участь у бойових діях у складі російсько-окупаційних військ. Чоловік у 2014 році увійшов до складу одного з підрозділів керованих Росією незаконних збройних формувань.

В обов'язки затриманого входили огляд транспортних засобів й перевірка документів у осіб на блокпосту біля міста Первомайська Луганської області. Крім того, за вказівками російських кураторів, бойовик здійснював розвідку та так звані «зачистки» місцевості. Згодом, як пояснив зловмисник, він, побоюючись за власне життя, залишив блокпост та втік на контрольовану українською владою територію.

Прикордонники направили до Національної поліції повідомлення про виявлення ознак злочину, відповідальність за який передбачена ч. 2 ст. 260 ККУ «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» та передали затриманого. Наразі відомості про кримінальне правопорушення внесені до ЄРДР, тривають слідчі дії.

Пресслужба ДПСУ