Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

МВС підписало Меморандум з ГО «Офіс простих рішень та результатів»

clock
30-го серпня 2021, 16:00
clock
1188

Сьогодні, 30 серпня, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський підписав Меморандум про співробітництво з очільником Громадської організації «Офіс простих рішень та результатів» Міхеілом Саакашвілі.

Денис Монастирський наголосив, що підписаний документ – це поглиблення  взаємодії між МВС та громадською організацією у питаннях євроінтеграції, інституційної підтримки міністерства у проведені реформ,  протидії корупції з урахуванням кращого європейського досвіду, участь організації у розроблені нормативних актів та правоосвітницька діяльність. 

«Особливо приємно вітати вас тут на вже конкретному кроці нашої співпраці - підписанні Меморандуму. Переконаний, що ця взаємодія буде плідною. Бо вже є результативні проекти, які реалізовує «Офіс простих рішень та результатів». Переконаний, що вся наша команда буде тими партнерами, які злагоджено працюватимуть у заданому напряму», - сказав Денис Монастирський. 

Очільник ГО «Офіс простих рішень та результатів» Міхеіл Саакашвілі зазначив, що підписання Меморандуму – це початок тривалих партнерських відносин та взаємовигідного співробітництва. 

Довідково: ГО «Офіс простих рішень та результатів»  - це неприбуткова громадська організація, експерти якої готують пропозиції для Президента України та членів Національної ради реформ України.

 

Департамент комунікації МВС України