Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Медичні заклади МВС отримали від НАТО технічну допомогу для боротьби з Covid-19 на 500 тисяч євро

clock
13-го жовтня 2021, 17:29
clock
754

Сьогодні, 13 жовтня, у Міністерстві внутрішніх справ України відбулась церемонія передачі медичного обладнання для лікувальних закладів системи МВС, яку партнери з НАТО надали відомству в рамках гуманітарної допомоги.

"Дякую нашим Партнерам з НАТО за їхню підтримку та допомогу. Уже скоро це обладнання буде розподілено на місцях для того, щоб наші медики могли більш мобільно, сучасно і технологічно реагувати на кризові ситуації, особливо в подоланні Covid-19", - сказала заступниця міністра внутрішніх справ України Мері Акопян під час заходу.

Заступниця міністра також зазначила, що МВС завжди ефективно реагує на всі виклики коронавірусної кризи. Сьогодні ситуація в медзакладах Міністерства стабільна, перевантаження пацієнтами немає. Це стало можливим, зокрема, завдяки тому, що 90 відсотків працівників системи МВС уже вакциновані.

Євроатлантичний координаційний центр реакції на катастрофи (EADRCC) штаб-квартири НАТО направив у відомчі медзаклади Міністерства внутрішніх справ України чотири мобільні рентгенівські апарати, три камери ISOARK для транспортування пацієнтів та 50 преносних концентраторів кисню. Загальна вартість отриманої допомоги - 500 тисяч Євро. 

"Сьогоднішній захід - яскравий приклад практичного співробітництва України та НАТО в боротьбі з пандемією. Вона стала викликом для кожного з нас. Тож нині ми не маємо іншого вибору, ніж ставати сильнішими та підтримувати один одного", - зазначив заступник директора Офісу зв'язків НАТО в Україні Джон фон Кауфман.

Він також нагадав, що Північноатлантичний альянс надає допомогу не лише медзакладам МВС, а й Міністерства охорони здоров'я. У 2020 році Україна отримала він НАТО найбільшу гуманітарну допомогу серед країн союзників.

Департамент комунікації МВС України