Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Громадський порядок в Умані охороняє зведений загін поліцейських

clock
1-го вересня 2021, 22:00
clock
510

Понад 600 працівників поліції та понад 200 військовослужбовців Національної гвардії прибули до Умані для забезпечення громадського порядку та безпеки під час святкування Рош га-Шана. 

Сьогодні відбулось шикування правоохоронців, які нестимуть службу під час масового перебування в Умані хасидів. Начальник Головного управління Національної поліції в Черкаській області Михайло Куратченко провів цільовий інструктаж, окреслив завдання поліції на найближчі 10 днів. Очільник Главку наголосив, що серед основних завдань правоохоронців - забезпечення публічного порядку в місцях компактного проживання та перебування паломників-хасидів й недопущення будь-яких правопорушень.

«З 1 по 6 вересня на територію Умані прибуде 23 500 тисяч хасидів. Цього року, за попередніми підрахунками, очікується прибуття близько 50 тисяч паломників з різних країн світу. Також з 3 вересня прибуде делегація у складі 11 поліцейських з Ізраїлю, які нададуть нам допомогу у забезпеченні публічної безпеки та порядку»,— сказав Михайло Куратченко.

Зведений загін налічує 635 працівників поліції з Дніпропетровської,  Житомирської, Вінницької, Київської та Черкаської областей. У складі загону – працівники міграційної поліції, батальйону поліції особливого призначення, співробітники патрульної поліції, тактико-оперативного реагування УПП в Черкаській області, кінологи зі службовими собаками, вибухотехніки, оперативні працівники, поліція діалогу, рятувальники, медики та військовослужбовці Національної гвардії України. Правоохоронці нестимуть службу цілодобово, будуть як стаціонарні пости, так і піші маршрути. 

Під час шикування заступник начальника, начальник Управління превентивної діяльності ГУНП в Черкаській області Сергій Коваленко довів правоохоронцям основні завдання по забезпеченню охорони громадського порядку.

Сектор комунікації поліції Черкаської області