Контраст
Шрифт

В Маріуполі прикордонники розпочали підготовку водолазів морської охорони (ФОТО)

clock
01.07.2016 10:44

До Маріупольського загону морської охорони прибула група інструкторів,  які підвищуватимуть  кваліфікацію прикордонників у водолазній справі. Серед фахівців – військові та цивільні водолази, спортсмени-підводники волонтерської формації «People's Project».

Протягом двох тижнів вони навчатимуть військовослужбовців відділу спеціальних дій на воді. Заняття проводитимуться на території Маріупольського загону морської охорони та у прилеглій акваторії Азовського моря.

Група інструкторів працювала над цим проектом протягом декількох місяців. Навчальний курс спроектовано таким чином, щоб за короткий термін, використовуючи оптимальну інтенсивність занять та навантажень, дати прикордонникам міцний базис знань та умінь. Це дозволить їм в подальшому самостійно планувати та виконувати задачі високого рівня складності.

Функціонально курс розбитий на три блоки. Перший - акватлон. Це базовий курс. Акватлон являє собою спортивну дисципліну, суттю якої є підводний поєдинок суперників, на затримці дихання або з використанням водолазного спорядження.

Далі із морськими прикордонниками проведуть теоретичні та практичні заняття з організаціі роботи водолазної станції, виконання водолазних робіт.

На завершальному етапі будуть проведені заняття з основ протидиверсійної охорони. Під час практичних занять у морі, прикордонники - водолази отримають навички орієнтування за допомогою підводної навігаційної панелі, ходіння на ластах по азимуту на швидкість з утриманням глибини.

Прес-служба ДПС України

 

Схожі матеріали
Герої МВС