У чемпіонаті світу з кульової стрільби перемогла збірна команда України, серед якої - прикордонниця (ФОТО)
Нещодавно в Німеччині відбувся чемпіонат світу з кульової стрільби.
На змаганнях, які проходили в місці Зуль з 14 по 23 липня, представник спортивної команди Держприкордонслужби Галина Авраменко виборола призові місця, як в особистих заліках, так і командних вправах.
Галина виявилася сильніше своїх противників, тому виборола золоту та срібну медалі у особистих змаганнях, а також здобула дві бронзові нагороди у командних вправах.
Завдяки вдалому виступу спортсменки-прикордонниці збірна команда України посіла перше місце у загальнокомандній першості.
Нагадаємо, що у вихідні в Києві урочисто провели спортсменів Олімпійської збірної України, зокрема членів Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», серед яких також спортсмени Держприкордонслужби, на ХХІ Олімпійські ігри, що відбудуться в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).
Прес-служба АДПС
![30 років на варті морських рубежів](/upload/1/8/8/9/8/5/bez-imeni.jpg)