Контраст
Шрифт

У Полтаві представили нового керівника Головного управління поліції області

clock
14.02.2020 11:50

Поліцію Полтавщини очолив Іван Вигівський. Нового керівника особовому складу Полтавщини сьогодні, 14 лютого, представив Голова Національної поліції України Ігор Клименко. 

Генерал поліції третього рангу побажав новому керівникові швидко увійти в курс справ та продовжити успішну реалізацію суспільно важливих проєктів. Зокрема такого, як «Поліцейський офіцер громади».

"Це не просто проєкт, це – загальнодержавна потреба, оскільки 27 мільйонів людей в Україні проживає у сільській місцевості. Громада має відчувати, що поліція поруч і завжди прийде на допомогу", – наголосив Ігор Клименко.

Екскерівник поліції області Андрій Замахін подякував колективу за співпрацю і побажав наступнику успіхів у втіленні пріоритетних завдань Національної поліції України.

Іван Вигівський подякував за довіру, надану міністром внутрішніх справ і головою Національної поліції, та озвучив намір докласти максимум зусиль для досягнення максимальної довіри населення.

Голова Національної поліції акцентував увагу присутніх, що довіра населення є визначальною в діяльності поліції. А рівень довіри залежить від таких факторів, як: правильна організація роботи кожної структурної ланки, належна взаємодія між правоохоронними органами, внутрішня комунікація, якість реагування на заяви та повідомлення громадян. А також розкриття злочинів, які найбільше турбують людей – незаконних заволодінь транспортними засобами, крадіжок майна з домоволодінь.

Головний поліцейський країни подякував керівникам суду, правоохоронних органів та голові Обласної державної адміністрації за співпрацю і підтримку. 

У свою чергу Олег Синєгубов, голова Полтавської облдержадміністрації, висловив готовність до взаємодії з новим начальником поліції. Представник влади сказав: 

"Хочу, щоб умови життя в області відповідали міжнародним стандартам, щоб  Полтавщина була вільною від корупції, щоб люди відчували позитивні зміни реформ.

Ігор Клименко зазначив, що реформа продовжується і важливо, щоб кожний керівник відповідав займаній посаді, був завзятим та активно долучався до впровадження ініціатив, що повинні змінити країну на краще.

Довідка.
Вигівський Іван Михайлович народився на Житомирщині, 26 березня 1980 року.

Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1999 році з посади слідчого Очаківського міськрайонного відділу УМВС України в Миколаївській області. У 2003 році закінчив Національний університет внутрішніх справ України. 

З 2015 по 2016 рік працював начальником Очаківського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області. Із 2016 року обіймав посаду заступника начальника Головного управління – начальника слідчого управління ГУНП в Миколаївській області.  

З 14 лютого 2020 року призначений на посаду начальника ГУНП в Полтавській області.
 

Відділ комунікації поліції Полтавщини

Схожі матеріали
Діяльність