Контраст
Шрифт

У МВС розпочато обговорення проекту постанови щодо електронного цифрового підпису

clock
05.09.2016 09:51

Міністерство внутрішніх справ України спільно з Державною міграційною службою розробили проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку внесення засобів електронного цифрового підпису та засобів криптографічного захисту інформації до безконтактного електронного носія, що міститься у паспорті громадянина України, та надання послуг електронного цифрового підпису з використанням паспорта громадянина України з імплантованим безконтактним електронними носієм».

Прийняття та реалізація проекту постанови забезпечить реалізацію норм Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», якими визначаються умови для надання громадянам послуг електронного цифрового підпису з використанням паспорта громадянина України з імплантованим БЕН, та положень законодавства у сфері послуг електронного цифрового підпису. Відтак, ці послуги стануть доступнішими для громадян, що сприятиме розвитку електронного документообігу та електронних послуг в державі.

Текст проекту постанови у розміщений розділі «Проекти нормативних актів».

Зауваження та пропозиції до проекту постанови можна надсилати на поштову адресу: вул. Академіка Богомольця, 10, м. Київ, 01601, Департамент інформаційних технологій Міністерства внутрішніх справ України (відділ сертифікації електронних ключів), або на e-mail: [email protected]. Детальна інформація за номерами: (044) 256-16-96, 256-03-90.

Департамент комунікації МВС України