Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Співробітники поліції викрили протиправну діяльність двох нарколабораторій з виготовлення метамфетаміну (ФОТО)

clock
11-го січня 2016, 10:33
clock
1778

Хімік-любитель, який офіційно ніде не працює та раніше не засуджений, відкрив незаконне виробництво психотропної речовини «метамфетамін» у своєму будинку на Дніпропетровщині.

5 січня 2016 року в ході обшуку його помешкання працівники Сьомого управління протидії наркозлочинності вилучили лабораторне обладнання для виготовлення психотропних речовин, 200 грамів висушеної та подрібненої марихуани, 5 грамів «метамфетаміну» та пляшку з кристалічним йодом, який використовувався для виробництва зілля.

Крім цього, наркотичний фабрикант мав на своєму промисловому об’єкті незареєстровану відповідним чином гладкоствольну рушницю та 200 грамів мисливського пороху.

Як пояснив правопорушник, вилучене обладнання та хімікати він використовував для виготовлення психотропної речовини «метамфетамін» з метою її подальшого збуту.

Того ж дня працівники Сьомого управління протидії наркозлочинності у місті Запоріжжя під час обшуку у тамтешнього непрацюючого раніше засудженого мешканця виявили схоже виробництво.

В результаті було вилучено 200 грамів свіжої наркотичної речовини «метамфетамін», підготовленої для реалізації, наркотичний засіб «марихуана», скляні колби, шприці, хімікати, прекурсори, приладдя для виготовлення «метамфетаміну», а також бойові патрони.

Вилучені речовини та предмети направлені на експертизу. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за відповідними статтями Кримінального кодексу.

На теперішній час проводяться заходи зі встановлення злочинних зв’язків наркоділків та виявлення можливих каналів розповсюдження наркотичних речовин і встановлення джерел їх реалізації, - зазначив начальник Управління Олег Ягольник.

Сьоме управління протидії наркозлочинності