Оперативна інформація щодо ситуації в м. Авдіївка (станом на 10:00 5 лютого)
Станом на 10:00 5 лютого з міста Авдіївка евакуйовані 290 осіб (з них 42 особи похилого віку та 135 дітей), протягом доби — 24 особи (з них 11 дітей).
На даний час до мобільних пунктів обігріву, з початку їх функціонування, звернулися 10 580 особи, харчування здійснюється 3 польовими кухнями. Організована та проводиться видача населенню міста гуманітарної допомоги у вигляді продуктових та промислових наборів у пакетах, наразі видані 5133 наборів. За добу видано 7 т овочів, 800 буханок хліба, ковдри, матраци та свічки.
Всього до аварійно відновлювальних робіт залучені 260 осіб та 60 одиниць техніки, у тому числі: від ДСНС — 95 осіб та 32 одиниць техніки, від Національної поліції — 63 особи та 3 одиниці техніки, від комунальних служб міста — 53 особи та 16 одиниці техніки, від Авдіївського коксохімічного заводу — 49 особи та 9 одиниць техніки.
Організовано роботу Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та взаємодію служб. Ситуація знаходиться на контролі ДСНС.
Прес-служба ДСНС України
![Більше поту на навчанні – менше крові у бою](/upload/1/8/9/1/5/4/news-20240803-131436-172268007616.jpg)
![Шосткинські гвардійці пройшли базовий курс військової підготовки](/upload/1/8/9/1/5/0/img-9470.jpg)