Шосткинські гвардійці пройшли базовий курс військової підготовки
У військовій частині 3022 пройшов курс базової військової підготовки. Рекрути, які ще нещодавно були цивільними, урочисто прийняли присягу та стали на захист Батьківщини.
![](/upload/1/8/9/1/4/5/img-9470.jpg.webp)
У рамках інтенсивного курсу військової підготовки рекрути охопили ключові аспекти військової справи. Програма була розроблена таким чином, щоб за короткий термін сформувати у новобранців базові навички, необхідні для ефективного виконання бойових завдань.
![](/upload/1/8/9/1/4/9/img-9499.jpg.webp)
«Декілька тижнів тому ми були цивільні, а сьогодні вже в повному екіпі та зі зброєю в руках. Ніколи не думав, що стану військовим, але війна вносить в життя свої корективи», — ділиться рекрут Сергій.
Під час навчання, новобранці опанували основи першої домедичної допомоги; опанували навички орієнтування на місцевості та роботи з картами; отримали базові знання з інженерної справи та переміщення бойовими порядками. Кульмінацією курсу стала вогнева підготовка.
![](/upload/1/8/9/1/4/6/dsc-6577.jpg.webp)
«З самого початку навчань проводиться так зване «холощення», з розрядженою зброєю. — розповідає інструктор з вогневої підготовки Олег, — Це вправи для того, щоб звикнути до зброї, робити правильну вкладку, прицілювання в різних позиціях, та довести ці навички до автоматизму, виявити будову автомату, а вже після цього виходити на вогневий рубіж та вправлятись з влучності стрільби»
![](/upload/1/8/9/1/4/8/img-9479.jpg.webp)
Завершився курс урочистою церемонією прийняття військової присяги. Присягаючи на вірність Українському народові, новобранці взяли на себе священний обов’язок захищати територіальну цілісність та незалежність держави.
![](/upload/1/8/9/1/4/7/dsc-6593.jpg.webp)
Командування військової частини 3022 відзначило високу мотивацію та старанність рекрутів протягом усього курсу.
Національна гвардія України