Двох працівників житомирської кіберполіції викрили у хабарництві (ФОТО)
До внутрішньої безпеки поліції надійшла скарга від чоловіка про те, що від нього вимагають хабар у тисячу доларів. Після проведеної перевірки інформації та зібрання доказів здирників затримали.
За фактом вимагання неправомірної вигоди прокуратура Житомирської області розпочала кримінальне провадження. У ході супроводження цього кримінального провадження працівники УВБ області встановили обставини події.
З’ясувалося, що співробітники одного з відділів Поліського управління кіберполіції зажадали від підозрюваного у вчиненні шахрайських дій, пов’язаних з використанням Інтернет-ресурсів, тисячу доларів США. Ця сума призначалася за повернення вилученого у чоловіка майна та за непритягнення його до кримінальної відповідальності.
Про оборудки житомирських поліцейських поінформували і керівництво Департаменту кіберполіції Нацполіції України. Реакція була однозначною – очищення підрозділу від подібних працівників.
Майори поліції кошти від заявника отримали, однак скористатися ними не встигли. Разом з речовими доказами їх затримали працівники внутрішньої безпеки, обласної прокуратури та Управління СБУ. Фігуранти затримані в порядку ст.208 КПК України.
Санкція ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
Департамент внутрішньої безпеки
Національної поліції України
![Більше поту на навчанні – менше крові у бою](/upload/1/8/9/1/5/4/news-20240803-131436-172268007616.jpg)
![Шосткинські гвардійці пройшли базовий курс військової підготовки](/upload/1/8/9/1/5/0/img-9470.jpg)