Контраст
Шрифт

Арсен Аваков: «Шлях добровольців «Азова» – шлях доблесті і честі» (ФОТО, ВІДЕО)

clock
05.05.2016 13:18

Про це міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив сьогодні, 5 травня, вітаючи бійців окремого загону спеціального призначення  Національної гвардії «Азов» з другою річницею з дня створення.

2014-2015 роки ознаменувалися рядом воєнних перемог полку. Патріоти, які сформували кістяк «Азову», звільнили окупований Маріуполь від озброєних сепаратистів. Далі добровольці загону не раз довели свою мужність, професіоналізм та вірність українському народові. Результат цього – звільнення Мар’їнки, Павлополя, Торезу, Шахтарську, Сніжного. Після цього – Широкинська операція, в якій «Азов» мужньо брав участь аж до самого виводу підрозділу в серпні на другу лінію оборони.

Наразі азовці щодня тренуються, щоб в будь-який момент бути готовими повернутися на передову та продовжити боротьбу.

Два роки – це важкий та тернистий шлях, що лежить від перших добровольців до повноцінного військового формування. Від локальних спецоперацій і до запеклих боїв із ворогом. Азовці довели власній країні та народу, що є міццю, яка не відступить до остаточної перемоги.

Наразі з впевненістю можна сказати, що за два роки підрозділ вийшов за межі лише воєнної сфери. Сьогодні «Азов» – це національний рух, що творить новітню історію та нову країну. Братів по зброї також привітав командувач полку Андрій Білецький. «Наша основа – міць нашого братерства. І поки ми разом – ми сила, а поки ми сила – ми переможці!», – наголосив він.

 

Департамент комунікації МВС України