Арсен Аваков: Поліція припинила масштабне виробництво фальсифікованого алкоголю з оборотом півмільйона гривень на добу (ФОТО, ВІДЕО)

clock
25.03.2017 08:12

Працівники Управління захисту економіки в Закарпатській області, обласного слідчого управління поліції спільно із спецпідрозділом КОРД провели 25 обшуків. Вилучили понад 7 мільйонів гривень та 2 тисячі ящиків «горілки». Про це сьогодні, 25 березня, повідомив міністр внутрішніх справ.

За його словами, підпільний і доволі прибутковий бізнес організували 5 мешканців Львівської та Закарпатської областей. Потужний цех фальсифікованої горілки розміщувався на Львівщині, а основні канали збуту – західні регіони. Проведеними слідчо-оперативними заходами, поліцейські встановили організаторів підпільного виробництва, де знаходиться цех, склади та канали збуту.

«За добу у міні-заводі виготовлялось до 2-х тисяч ящиків алкоголю. «Чорний» прибуток складав від 100 тисяч до півмільйона гривень. Вказані суми потрапляли виключно до «бюджету» організаторів. Головний продукт виробництва – українська «горілка», що користується попитом у населення», - зазначив Арсен Аваков.

За його словами, вночі оперативники обласного управління захисту економіки, слідчі поліції Закарпаття із залученням спецпідрозділу КОРД за процесуального керівництва обласної прокуратури провели одночасно 25 санкціонованих обшуків. Зокрема, за місцем знаходження підпільного виробництва «горілки», складів, каналів збуту, а також за місцем мешкання організаторів. Понад 100 поліцейських брали участь у заходах.

«Правоохоронці вилучили 2 тисячі ящиків «горілки» (40 тисяч пляшок), 120 тисяч доларів США, 117 тисяч євро та 600 тисяч гривень. Крім того, обладнання, понад 5 тон спирту, марки акцизного податку України з ознаками підроблення, а також чорнову бухгалтерію та чорнові записи», - додав очільник МВС.

На підставі зібраних матеріалів слідчі обласного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ст. ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) та 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

На даний час встановлюються джерела поставки сировини для виробництва фальсифікованої продукції.

 

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали