На Запоріжжі запрацювала ще одна поліцейська станція
31 липня в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» у селі Наталівка Запорізького району запрацював новий безпековий об’єкт. Тут поліцейський офіцер громади Владислав Бабічев буде забезпечувати правопорядок у вісьми населених пунктах, де мешкають понад п'ять тисяч громадян.
![](/upload/1/8/8/9/8/7/polstanciia-previu.jpg.webp)
Поліцейська станція забезпечена сучасним обладнанням та відповідними умовами, в яких поліцейський офіцер громади зможе ефективно реагувати на виклики, здійснювати прийом громадян та розв'язувати щоденні питання безпеки та захисту законних інтересів громади.
![](/upload/1/8/8/9/8/8/polstanciia2.jpg.webp)
Національна поліція України