Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

165 тисяч гривень збитків під час ремонту камер в СІЗО на Закарпатті – начальнику виправної установи повідомили про підозру

clock
10-го червня 2021, 14:26
clock
276

Полковник внутрішньої служби погодив проведення ремонтних робіт на загальну суму 1,1 млн грн. Крім того, за інформацією правоохоронців, він є активним учасником злочинного угруповання в регіоні.  

Оперативники управління стратегічних розслідувань у Закарпатській області з колегами-правоохоронцями встановили, що на згаданому ремонті було незаконно привласнено 165 тис грн бюджетних коштів. На цю суму у відповідних актах виконаних робіт завищили їхні вартість та обсяг. 

Сьогодні, 10 червня, на підставі отриманих доказів слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Львові за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури повідомили начальнику СІЗО про підозру. Йому інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.   

Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу. Досудове розслідування триває, встановлюється повне коло причетних до протиправної діяльності осіб.

Департамент стратегічних розслідувань
Національна поліція України