Контраст
Шрифт

Наказ від 03.02.2022 № 86 "Про залишення без розгляду заяви про видачу ліцензії на провадження охоронної діяльності"

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
03.02.2022 Київ №86

Про залишення без розгляду заяви про видачу
ліцензії на провадження охоронної діяльності

 

До Міністерства внутрішніх справ України із заявою про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності звернулося товариство з обмеженою відповідальністю «АРЧ СЕК’ЮРІТІ» (далі – здобувач ліцензії).

За результатами розгляду поданих документів здобувачем ліцензії установлено, що заява про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності не містить даних, які обов’язково вносяться до неї, а саме не вказано ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ юридичної особи та  
не зазначено інформацію щодо відокремлених підрозділів, у межах яких планується провадження охоронної діяльності.

Крім того, виявилося (з урахуванням відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань), що поданий здобувачем ліцензії трудовий договір не відповідає вимогам статті 21 Кодексу законів про працю України,
статей 97, 99 Цивільного кодексу України, статті 65 Господарського кодексу України, статті 39 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».

Усунути зазначені недоліки можливо шляхом надання заяви, заповненої в повному обсязі, та копії трудового договору, укладеного в установленому законодавством порядку.

З огляду на викладене та відповідно до абзацу третього пункту 2 частини другої статті 12 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності»

НАКАЗУЮ:

1. Залишити без розгляду заяву від 20.01.2022 № 5592 про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності товариства з обмеженою відповідальністю «АРЧ СЕК’ЮРІТІ» (ідентифікаційний код 44586725; місцезнаходження: вулиця Бальзака, будинок 6, квартира 136, місто Київ, 02225;).

2. Управлінню комунікацій з громадськістю та органами влади Департаменту комунікації (Булаєв В.) забезпечити розміщення наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення не пізніше робочого дня, наступного за днем прийняття цього рішення.

3. Управлінню ліцензування (Чубаєвський В.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

Заступник Міністра Богдан ДРАП’ЯТИЙ

 

 

 

Герої МВС