Контраст
Шрифт

Поліція зафіксувала 25 воєнних злочинів російської армії на Херсонщині

clock
01.10.2022 14:32

Серед зафіксованих на тимчасово окупованих територіях злочинів - захоплення установ, викрадення та катування людей, мародерство. 

Вночі ворог обстріляв 5 населених пунктів. Під ворожим артилерійським вогнем опинилися Високопілля, Миролюбівка, Зарічне, Осокорівка та Нововознесеньське. Пошкоджені будинки, господарські споруди, автомобілі і дороги. Є постраждалі серед місцевих мешканців. Поліція збирає речові докази, проводить огляд місць обстрілів та фіксує наслідки ворожої атаки з боку окупаційних військ рф.

У Чаплинській територіальній громаді місцева жителька перейшла на бік ворога, прийняла пропозицію окупаційних військ до співпраці та добровільно зайняла посаду «директора загальноосвітньої школи у смт. Чаплинка». Колаборантка закликає викладачів школи до співпраці з окупаційною  загарбницькою владою та впроваджує стандарти освіти за освітніми програмами держави-агресора.

Житель Херсона перейшов на бік ворога, активно співпрацює з окупаційною владою рф та агітує місцеве населення підтримувати окупаційну військово-цивільну адміністрацію Херсонської області.

В Херсоні військові рф затримали трьох  місцевих волонтерів, які упродовж  всього часу окупації допомагали містянам. Обставини викрадення волонтерів встановлюються.

З тимчасово окупованих Херсона,  Олешок та Берислава продовжує надходити інформація про факти мародерства російськими військовими, які обкрадають будинки і квартири, а також відбирають у місцевих жителів автомобілі.

За усіма фактами правоохоронці внесли відомості до ЄРДР за ст.438 Кримінального Кодексу України (Порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Національна поліція України

Схожі матеріали
Герої МВС