Контраст
Шрифт

На Вінниччині повідомили про підозру керівнику держпідприємства, дії якого завдали мільйонних збитків екології регіону

clock
01.02.2022 09:41

51-річний підозрюваний, ігноруючи встановлені спеціальні правила, організував утилізацію небезпечних відходів тваринного походження у непристосованому для цього місці. Злочинні дії посадовця призвели до забруднення земельної ділянки площею 1,3 гектара.

28 січня слідчі Слідчого управління ГУНП у Вінницькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури та оперативного супроводу  УСБУ у Вінницькій області повідомили керівнику підприємства про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 239 (забруднення або псування земель речовинами, відходами чи іншими матеріалами, шкідливими для життя, здоров'я людей або довкілля, внаслідок порушення спеціальних правил, якщо це створило небезпеку для життя, здоров'я людей чи довкілля) Кримінального кодексу України.

За словами заступника начальника слідчого управління поліції Едгарда Папікяна, під час досудового розслідування слідчі встановили, що зловмисник упродовж 2019-2021 років на земельній ділянці підприємства у Вінницькому районі організував систематичне розміщення небезпечних  відходів.

Такими діями підозрюваний створив небезпеку для довкілля та жителів навколишніх населених пунктів. Експерти встановили, що державі завдано збитків на суму понад 1,2 млн гривень, а допустимий рівень небезпечних речовин у забрудненому ґрунті перевищив майже 8 разів.

Слідчі встановлюють усі обставини вчиненого правопорушення та причетних до нього осіб.

Відділ комунікації поліції
Вінницької області
 

 

Схожі матеріали
#вшануйгероя