Контраст
Шрифт

МВС реалізовує свої реєстри на новоствореній платформі Дія.Engine

clock
20.09.2023 17:30

Міністерством внутрішніх справ України та фахівцями ДП "Інфотех" на платформі Дія.Engine уже зараз реалізовуються уніфіковані Реєстри ліцензування діяльності щодо зброї та спеціальних засобів і ліцензування охоронної діяльності. Також на платформі Дія.Engine ДСНС розроблятиме Реєстр договорів страхування відповідальності за шкоду внаслідок надзвичайних ситуацій (пожеж) та Реєстр організацій, що проводять аудит пожежної безпеки, та експертів у сфері пожежної безпеки.

Презентація Дія.Engine відбулася на минулому тижні  – цей інноваційний інструмент дає змогу органам влади зручно та швидко створювати реєстри, автоматизувати послуги й бази даних. Завдяки цьому держава зможе економити мільйони, а українці швидше отримуватимуть якісні сервіси онлайн.

Зараз на платформі Дія.Engine розробляється 50 реєстрів, частина з них уже працює на користь українців.

Всього в Україні є понад 350 державних реєстрів, кожен з яких відповідає за різні аспекти життя суспільства. Щоб оптимізувати їх управління та полегшити доступ, необхідна уніфікація та ведення на спільній платформі. Дія.Engine надає можливість створювати та управляти реєстрами онлайн, забезпечуючи оптимальний баланс між безпекою даних, швидкістю розгортання та вартістю управління.

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали
Діяльність