«Мрію знову бігати нічним містом»: історія бійця Національної гвардії Олександра Богдюка
25-річний військовослужбовець 3-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України «Спартан» із позивним «Арєх» зустрів повномасштабне вторгнення ворога на Чернігівщині у своєму підрозділі. Гвардієць боронив Чернігів, воював на Запоріжжі, тримав оборону біля Роботиного.
Під час виконання бойових завдань на одному з напрямків, внаслідок удару FPV-дрона, втратив кінцівку.

«Поранення – це мить, що ділить життя на «до» і «після». Спочатку – вибух, біль, темрява. Але найголовніша битва починається потім: у свідомості, у серці, у кожному русі вперед. Це боротьба не лише за власне відновлення, а й за можливість знову стати у стрій, за право продовжити шлях, який обрав свідомо. Поки ми боремось, Україна живе», – розповідає Олександр Богдюк.

Ветеран не втрачає сили духу, активно пропагує спорт, бере участь у різноманітних спортивних змаганнях.



«Спорт наповнює життя яскравими емоціями, дарує силу та витримку. Але щоб досягти успіху, важливо не лише тренувати тіло, а й формувати правильний настрій. Треба більше позитивних думок, більше спілкування з однодумцями, більше віри в себе. І головне – наполегливо працювати над собою, адже саме в цьому криється справжня перемога», – ділиться своїми враженнями гвардієць.

Ми зустрілися з Олександром під час змагань в Одесі. Там, за підтримки МВС України проводився Всеукраїнський турнір для ветеранів війни – «Сильні України». Змагання об’єднали понад 300 ветеранів війни, військовослужбовців та курсантів. Гвардієць Богдюк виборов бронзову медаль з одиночного веслування за 100 секунд.
«Найбільша моя мрія – знову бігати. Я дуже любив бігати нічним містом. Слухати музику в навушниках. Пробігти десь кілометр-три. Це моя мрія на даний момент. Все інше – у моїх руках», – розповідає ветеран.

Дивіться історію спортивних перемог гвардійця Олександра Богдюка у нашому відео.
Департамент комунікації МВС України