армія рф вчергове атакувала Херсонщину: одна людина загинула та дев’ять поранено

clock
13.02.2025 10:25

Під вогнем противника перебували Херсон, Придніпровське, Антонівка, Садове, Комишани, Станіслав, Софіївка, Білозерка, Інженерне, Широка Балка, Берислав, Червоний Маяк, Осокорівка, Гаврилівка, Бургунка, Архангельське та Веселе Каховського району.

У Станіславі внаслідок удару російського дрона по житловому будинку постраждали 74-річна жінка та 75-річний чоловік. Вони отримали вибухові травми й контузії.

Окупанти скинули вибухівку з БпЛА на житловий квартал у Софіївці. Під удар потрапили 54-річна жінка та 13-річна дівчинка, в обох уламкові поранення кінцівок. Також пошкоджено приватний будинок.

У деокупованому Веселому Каховського району внаслідок ворожої дронової атаки постраждали двоє чоловіків віком 42 та 43 роки.

Артилерійським вогнем пошкоджено два приватні будинки у Садовому та Широкій Балці.

У Комишанах окупанти здійснили скид з безпілотника на цивільний автомобіль. На щастя, обійшлося без постраждалих. Селище потерпало і від артилерійського обстрілу, зазнали пошкоджень три приватні будинки.

російська армія вдарила з артилерії по Корабельному району Херсона. Один зі снарядів влучив у приватний будинок, де загинула 69-річна жінка. Її тіло дістали з-під завалів. В епіцентрі ударів пошкоджено щонайменше п’ять приватних будинків. Також пошкоджено складське приміщення у мікрорайоні «Шуменський».

Пізніше росіяни атакували з БпЛА цивільний автомобіль. Внаслідок скиду вибухівки постраждав 24-річний чоловік. Він дістав черепно-мозкову травму, контузію й уламкове поранення руки.

У центральній частині міста в результаті артобстрілу пошкоджено багатоквартирний будинок та адміністративну будівлю.

FPV-дроном військові рф вдарили по багатоквартирному будинку у Дніпровському районі, зафіксовано пошкодження квартир.

Сьогодні на світанку росіяни били з артилерії по мікрорайону «Таврійський». Через влучання снаряда у багатоквартирний будинок травмувалися двоє людей. У 48-річного чоловіка та 55-річної жінки діагностували мінно-вибухові та черепно-мозкові травми, контузії й різані рани. Значно пошкоджені квартири.

На місцях ударів росіян працювали всі профільні служби, які ліквідовували та документували наслідки обстрілів.

Національна поліція України

 

Схожі матеріали