Контраст
Шрифт

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Питання використання спеціальних звукових та світлових сигнальних пристроїв на транспортних засобах»

Повідомлення
про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Питання використання спеціальних звукових та світлових сигнальних пристроїв на транспортних засобах»

 

На виконання вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення на офіційному веб-сайті Міністерства внутрішніх справ України (www.mvs.gov.ua) проекту постанови Кабінету Міністрів України «Питання використання спеціальних звукових та світлових сигнальних пристроїв на транспортних засобах» (далі – проект акта).

Проект акта розроблено Міністерством внутрішніх справ України з метою впорядкування використання спеціальних звукових та світлових сигнальних пристроїв на транспортних засобах.

Проект акта передбачає дотримання вимог Конституції України та Закону України «Про дорожній рух» щодо визначення Кабінетом Міністрів України порядку використання спеціальних звукових та світлових сигнальних пристроїв на транспортних засобах.

Зауваження та пропозиції до проекту акта від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати опублікування в письмовому або в електронному вигляді за адресами:

04071, м. Київ, вул. Лук'янівська, 62, Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ України, е-mail: [email protected].

01011, Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна регуляторна служба України, e-mail: [email protected].

 

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Питання використання спеціальних звукових та світлових сигнальних пристроїв на транспортних засобах" - ЗАВАНТАЖИТИ

 

Пояснювальна записка до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Питання використання спеціальних звукових та світлових сигнальних пристроїв на транспортних засобах» - ЗАВАНТАЖИТИ

 

Тест малого підприємництва (М-Тест) - ЗАВАНТАЖИТИ

 

Аналіз регуляторного впливу проекту постанови Кабінету Міністрів України «Питання використання спеціальних звукових та світлових сигнальних пристроїв на транспортних засобах» - ЗАВАНТАЖИТИ

Герої МВС