Контраст
Шрифт

Повідомлення про оприлюднення доопрацьованого проєкту постанови КМУ «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності» та аналізу його регуляторного впливу

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (далі – Закон), з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється доопрацьований проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності» (далі – проєкт постанови) та аналіз його регуляторного впливу.

Проєкт постанови доопрацьовано з урахуванням зауважень та пропозицій зацікавлених органів і громадськості.

Розробник – Міністерство внутрішніх справ України.

Проєкт постанови розроблено відповідно до пункту 2 доручення Прем’єр-міністра України від 19 листопада 2019 року № 36239/1/1-19 щодо приведення нормативно-правових актів Уряду у відповідність із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку ліцензування господарської діяльності».

Проєктом постанови передбачається внесення змін до Ліцензійних умов

1) доповнення переліку документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії відомостями про доступність місць провадження своєї діяльності для маломобільних груп населення; встановлення нових форм та  змісту відомостей про персонал охорони, про наявність спеціальних засобів і транспорту реагування.

Виключення з переліку документів, які додаються до заяви про отримання ліцензії документи, що підтверджують відповідність установленим умовам залучення та відсутність обмежень стосовно персоналу охорони, у зв’язку з недоцільністю їх подання до органу ліцензування на стадії отримання ліцензії;

2) доповнення організаційних вимог новими пунктами, які зобов’язують ліцензіата провадити охоронну діяльність виключно з використанням засобів провадження, зазначених у відомостях, поданих органу ліцензування згідно з вимогами Ліцензійних умов; визначають порядок дій ліцензіата під час зупинення дії ліцензії;

3) доповнення Ліцензійних умов новими додатками, які встановлюють  зміст та форму заяв про переоформлення та анулювання ліцензії, зупинення та відновлення дії ліцензії.

Зауваження та пропозиції до зазначених проєкту постанови та аналізу регуляторного впливу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати опублікування (10.09.2020) в письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01601; або на електронну адресу: [email protected], тел.: (044) 256 10 39 (виконавець –  Майборода Владислав Петрович).

Відповідно до частини першої статті 20 Закону зауваження та пропозиції щодо оприлюдненого проєкту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються також на адреси Державної регуляторної служби України:
поштову: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011; електронну: [email protected]