Контраст
Шрифт

Повідомлення про оприлюднення доопрацьованого проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку державної реєстрації (перереєстрації)

З метою інформування громадськості, з урахуванням зауважень та пропозицій заінтересованих сторін повідомляємо про оприлюднення на офіційному вебсайті Міністерства внутрішніх справ України (www.mvs.gov.ua) доопрацьованого проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів».

Проєкт постанови розроблено у зв’язку з необхідністю удосконалення процедури державної реєстрації транспортних засобів, зокрема в частині недопущення відчуження транспортних засобів особами, які внесені до Єдиного реєстру боржників, можливості подання заяви та документів, необхідних для реєстрації транспортних засобів через Інтернет в електронному вигляді, спрощення процедури огляду транспортних засобів під час їх державної реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку, визначення порядку перереєстрації транспортних засобів, що належать юридичним особам недержавної форми власності, а також транспортних засобів, які є внесками  учасників до статутного фонду господарських товариств.

Зауваження та пропозиції до проєкту постанови приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення (18.08.2020)

За інформацією звертатись до Головного сервісного центру МВС, вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 04071, е-mail: [email protected]., (044) 374 10 51 (Гуменюк Ольга Миколаївна).

 

Герої МВС