Контраст
Шрифт

Доопрацьований проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (далі – Закон) повідомляємо про оприлюднення 25 листопада 2021 року на офіційному вебсайті Міністерства внутрішніх справ України доопрацьованого проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» (далі – проєкт постанови): https://mvs.gov.ua/uk/ministry/normativna-baza-mvs/proekti-normativnix-aktiv/doopracyovanii-projektu-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-pro-vnesennya-zmin-do-deyakix-postanov-kabinetu-ministriv-ukrayini

Проєкт постанови розроблено Міністерством внутрішніх справ України з метою підвищення якості надання сервісними центрами МВС адміністративних послуг, а також удосконалення процедури державної реєстрації транспортних засобів, допуску громадян до керування транспортними засобам, видачі, обміну посвідчень воді.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо проєкту постанови приймаються протягом місяця (строк не може бути меншим ніж один місяць та більшим ніж три місяці) з дня оприлюднення в письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 04071; або на електронну адресу: [email protected]с.gov.ua.

Відповідальна особа: Віта Сурменко, (044) 374 10 65.

Відповідно до статті 20 Закону зауваження та пропозиції щодо оприлюдненого проєкту постанови надаються також Державній регуляторній службі України на поштову адресу: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011; або на електронну адресу: [email protected].

Перша редакція (гіперпосилання) проєкту постанови була оприлюднена 31 серпня 2021 року на офіційному вебсайті Міністерства внутрішніх справ України.

Проєкт постанови та всі пов’язані документи

Герої МВС