Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Наказ від 17.08. 2021 № 611 Про залишення заяви про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності без розгляду

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

17.08. 2021                                              Київ                                                      № 611

Про залишення заяви про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності без розгляду

До Міністерства внутрішніх справ України із заявою про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності звернулося товариство з обмеженою відповідальністю «АГЕНТСТВО ОХОРОНИ «БІЗНЕС-БЕЗПЕКА» (далі – здобувач ліцензії).

За результатами розгляду заяви установлено наявність підстав для залишення її без розгляду, а саме подання заяви, що не відповідає формі, установленій додатком 1 до Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України
від 18 листопада 2015 року № 960 (далі – Ліцензійні умови), а також подання не в повному обсязі документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії.

Так, здобувач ліцензії не надав відомості про доступність місць провадження господарської діяльності для маломобільних груп населення (додаток 4 до Ліцензійних умов).

Крім того, додаток 2 до Ліцензійних умов стосується персоналу охорони, а не керівника та фахівця з організації заходів охорони.

Усунути зазначені недоліки можливо шляхом надання заяв за формою, установленою Ліцензійними умовами (додаток 1), відомостей про доступність місць провадження господарської діяльності для маломобільних груп населення (додаток 4) та виправленого додатка 2.

З огляду на викладене та відповідно до пункту 1, абзацу третього пункту 2 частини другої статті 12 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності»

НАКАЗУЮ:

1. Залишити без розгляду:

заяву від 12 серпня 2021 року № 71824 про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГЕНТСТВО ОХОРОНИ «БІЗНЕС-БЕЗПЕКА» (місцезнаходження: вулиця Пироговського Олександра, будинок 19, корпус 6, місто Київ, 03110, ідентифікаційний код 44076372).

2. Департаменту комунікації (Шевченко А.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення наступного за днем прийняття рішення робочого дня.

3. Управлінню ліцензування (Майборода В.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

Заступник Міністра Сергій ГОНЧАРОВ